KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13718035
nr 1371 8035
Veerkamp, Hamnmotiv. Signerad. Olja på duk, 46x102 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:42:31
300 kr
350 kr
400 kr